Značková kabelka či šperk potěší každou ženu

Značková kabelka či šperk potěší každou ženu

Málokterá žena má jen jednu kabelku, stejně jako určitě nemá jen jeden šperk. Potřeba tyto dvě věci stále nakupovat v dalších a dalších variantách je u žen pověstná, protože právě ženy se rády zdobí a dobře vypadají.

Někdy si kabelku nebo nějaký hezký doplněk koupíme samy, někdy dostaneme darem nebo jako pozornost od někoho blízkého. Náušnice a náramky jsou dnes naprostým standardem při plánování toho, co si vzít na sebe, a rozhodujeme se při výběru nejen podle oblíbenosti, ale také jak ladí s celkovým outfitem. Honosnější šperky volíme na večer a slavnostní příležitosti a těm s jednodušším designem dáváme přednost pro každodenní nošení. Designově čisté a přesto velmi efektní jsou Tommy Hilfiger náramky, u kterých si můžeme zvolit provedení z kůže, oceli nebo jejich kombinaci a vybrat si tak přesně styl, který nám sedí. K džínám a sportovnějšímu vzhledu bude skvělým doplňkem jednoduchý kožený náramek se zdobnými prvky, k pracovnímu dress code pak spíše sáhneme po jemných náramcích z ušlechtilé oceli s drobnými přívěsky.

Stejně pečlivě jako šperky ke svému oblečení vybíráme i kabelku, kterých máme doma standardně několik. I u nich se rozhodujeme  nejen podle designu, ale také situace a místa, kam s kabelkou zamíříme. Do práce se hodí větší kabelka, do které pohodlně dáme vše potřebné, naopak na kávu s  kamarádkou si vystačíme s módní crossbody a na výlet do přírody upřednostníme spíše batohy a back packy. Oblíbené Michael Kors kabelky dokážou uspokojit všechny naše nároky jak co se barvy a provedení, tak i velikosti týče a samozřejmě v mnoha různých variantách a typech. Kabelka se stala jakýmsi větším šperkem, módním doplňkem každé ženy, ať už se chystá na pracovní schůzku nebo nákupy s kamarádkou.

Jeden nikdy nestačí a platí to o kabelkách, špercích i mnoho dalších věcech. Pokaždé, když jdeme ven a mezi lidi, staráme se i o to, jak dobře vypadat a sladit všechny části outfitu k naprosté dokonalosti. Vhodné doplňky tomu mohou velmi pomoci.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód