Výhody financování domů ze SIP panelů hypotečním úvěrem

Nákup nového bydlení je vždy spjat s nemalou finanční investicí, bez níž se nedokáže obejít ani jedna rodina či žadatel o výstavbu. Po pravdě řečeno je těžké sáhnout do vlastní kapsy a umořit celkovou potřebnou částku bez mrknutí oka, proto se na trhu objevuje hned několik možnosti financování bydlení.

Výhody financování domů ze SIP panelů hypotečním úvěrem

Některé z nich vám zařídí přímo stavební společnost a o ty další je třeba zažádat poskytovatele finančních služeb. V tomto článku se podíváme na hlavní výhody hypotečního úvěru, který stále patří k těm nejvyužívanějším.

 

Výhody hypotečního úvěru

Hypoteční úvěry nabízejí celkem nízkou úrokovou sazbu, což je dáno zajištěním nemovitosti a funkčním životním pojištěním klienta. Hypoteční produkt má tak pro svého věřitele nízkou rizikovost a je z dlouhodobého hlediska výhodný.

Úroková sazba není mimo jiné fixovaná na hladinu inflace. Cenová hladina tak může v průběhu let růst a úroková sazba se vám nepohne, čímž jako klient ušetříte nemalé množství peněz.

 

Financování hypotečním úvěrem a daně

Další nespornou výhodou je daňová odečitatelnost. Zaplacené úroky na hypotéce si lze každý rok odečíst z daní i jako zcela běžný zaměstnanec. Na účtu vám tak každým rokem přistane velice zajímavá suma peněz, jejíž výše je závislá na výšce měsíční splátky. Není tedy třeba odkládat bydlení do daleké budoucnosti a snažit se na výstavbu domu šetřit. Mobilní domy, nebo montované domy ze SIP panelů od společnosti Hobbytec mohou být vaše ihned.

 

Hypoteční úvěr od společnosti Hobytec

Společnost Hobbytec vám nenabízí jen realizaci hypotečního úvěru, ale zároveň vám dokáže sjednat výhodný hypoteční úvěr skrze svého partnera. Takový hypoteční úvěr lze kdykoliv bez jakéhokoliv poplatku nebo sankce předčasně splatit a zkrátit si tak celkové úroky. Pokud chcete s realizací výstavby pomoci, určitě učiňte první krok a kontaktujte společnost Hobbytec, která vám poskytne základní ucelené poradenství a poukáže na nejrychlejší cestu k vlastnímu bydlení.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód