Vaše ratolesti si zaslouží tu nejlepší péči!

Vaše ratolesti si zaslouží tu nejlepší péči!

Zeptáte-li se kteréhokoliv rodiče, určitě vám potvrdí, že jsou pro něj jejich děti naprosto vším. Proto bychom je měli zahrnovat tou nejlepší péčí, kterou můžeme poskytnout. Doby babských rad a povídaček jsou nenávratně pryč, dnes se již používají moderní a vědecky propracované výrobky, díky kterým se o vaše děti můžete starat naprosto předpisově.

 

Proč používat dětské krémy?

Zejména čerstvě narozená miminka potřebují každodenní a prakticky neustálou pozornost. Musí si totiž zvyknout na nově objevený svět kolem sebe. Jejich malá tělíčka nedisponují vysokou obranyschopností, a proto je potřeba je chránit. Dětský krém dokonale hydratuje, zabraňuje ztrátě vody a také jemně promašťuje pokožku. Působí lahodně na podráždění a zvyšuje odolnost vrchní vrstvy pokožky. Ideální je aplikovat dětský krém po koupeli nebo před vycházkou ven. Naneste pouze malé množství a jemně vmasírujte do pokožky.

 

Jaké výhody má dětské tělové mléko?

Obdobou dětského krému může být tělové mléko, které má velmi podobné vlastnosti, ovšem prodává se v příjemnějším provedení. K dispozici je ve větším balení, jež vám vydrží daleko déle. Tělové mléko je určeno pro děti a miminka od 1. měsíce věku. Obsahuje zklidňující prvky, hydratuje a chrání pokožku před ztrátou vody. Též ji jemně promašťuje, takže nebudete muset řešit problémy s vysychající vrchní vrstvou pokožky.

 

Proč používat olejíček do koupele?

O své miminko se pochopitelně musíte postarat i během koupele. K tomu je nejlepší použít dětský olejíček do koupele, který je vhodný pro děti již od prvního dne života. Takový olejíček jemně pokožku vyčistí, lehce ji promastí, a navíc vytvoří ochranný film, který ji bude nadále chránit. Zabraňuje také jejímu vysoušení, neobsahuje barviva, ani mýdla. Jako všechny výrobky pro malé děti je i dětský olejíček do koupele dermatologicky testován.

Jestliže se vám v nedávné době miminko narodilo nebo se na příchod přírůstku teprve chystáte, rozhodně nezapomeňte na správnou péči. Malý človíček si to rozhodně zaslouží.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód