Účinné čištění sklokeramických desek

Vydatný oběd s vaší rodinou nebo přáteli je důležitou součástí životního koloběhu. K tomu však patří i nepříjemný úklid kuchyňského prostoru. Používáním kvalitních čistících prostředků si tuto operaci můžeme značně usnadnit. Moderní sklokeramická deska je určitě skvělým nástrojem pro přípravu jakéhokoliv pokrmu, ovšem nesmíme zapomenout na pravidelný údržbu, která povede ke snadnějšímu opečovávaní v dalších dnech.

Účinné čištění sklokeramických desek

Čistící prostředek na sklokeramické desky je v takovém případě nejlepší volbou pro každého majitele tohoto zařízení. Snadná aplikace a ošetření je zárukou pohodlného úklidu.

 

Speciální prostředek na sklokeramické desky

Dovolte nám představit speciální čistící prostředek na sklokermaické desky, kterým dokážete velice snadno vyčistit veškeré nečistoty a mastnoty z jejich povrchů. Pod názvem Kera Mefisto se neskrývá jen účinný prostředek, ale i preventivní ochrana před dalším ulpíváním.

S každým dalším použitím vytváříte ochranný film zamezující zachytávání mastnosty a připečených potravin. Díky tomu bude každé další čistění jednoduší, než to předcházející. Tento film má svou dlouhou trvanlivost a navíc je obohacen o příjemnou vůni jablek se skořicí.

Jak se Kera Mefisto používá

Čistící a leštící prostředek Kera Mefisto má velice snadnou aplikaci. Před vlastním čištěním stačí z povrchu sklokeramické desky odstranit zaschlé potraviny klasickou kovovou škrabkou dle doporučení výrobce a následně přípravkem vyleštit celý povrch i v okolí mimo varné zóny. K leštění použijte jakýkoliv měkký hadřík. K čištění se dostaňte minimálně jednou týdně, jen za těchto podmínek se film pravidelně obnoví a čištění se pro vás stane příjemnou záležitostí s maximálním účinkem.

Tuto očistu provádějte i za předpokladu, že se vám sklokeramická deska bude zdát čistá. Při velkém znečištění cukrem odstraňte připečená místa i za horka svou škrabkou a po vychladnutí použijte Kera Mefisto. Objednejte si tento přípravek a poznejte, jak snadná je s jeho používáním celková údržba desky pro přípravu pokrmů.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód