Tankiny: plavky, které vám dodají sebevědomí

Po zimě se sice všichni snažíme hubnout do plavek, ne vždy se to ale povede. Ženy navíc mají i mnoho jiných problémů, kvůli kterým se nemusí v plavkách cítit dobře, třeba nejsou spkojené se svým bříškem. Tankiny jsou jistota, že se i u vody budete cítit dobře.

Tankiny: plavky, které vám dodají sebevědomí

Zatímco miniaturní bikiny, tedy dvojdílné legendární plavky skládající se z trojúhelníkových kalhotek a podprsenky, si mohou dovolit obléci spíše ženy s postavou modelky, u tankin je to přesně naopak. Tankiny jsou také dvojdílné, ale vrchní díl vypadá jako top či tílko a zakrývá tak bříško. Právě to je jednou z partií, se kterou jsou ženy nejčastěji nespokojeny na své postavě. Oblíbený je tento střih také u těhotných žen. Zdálky tak plavky mohou působit jako jednodílné, ale při bližším pohledu mají oddělené kalhotky a vršek. Ten se pak dá využít i jen jako samotný top na letní dovolené nebo naopak ho můžete nahradit klasickou plavkovou podprsenkou. Stačí pareo nebo šátek uvázaný přes boky a díky topovému střihu vrchního dílu máte rázem letní outfit hotový přímo cestou z pláže.

Historii nemají tyto plavky s podprsenkou ve stylu topu nijak dlouhou, představeny byly až v devadesátých letech minulého století. Okamžitě se však staly hitem, protože zakrývají partie, za které se ženy třeba stydí a přitom zachovávají komfort dvoudílných plavek. Plavkový top navíc velmi jednoduše vyhrnete a z tankin jsou rázem bikiny, pokud o to budete stát nebo když se budete chtít v soukromí opalovat.

Vyrábí se v mnoha různých variantách a barevných kombinacích, takže si můžete vybrat přesně ty, které vám budou vyhovovat. Jednobarevné nebo se vzorem, s průstřihy nebo nastavitelnými ramínky, konzervativní či naopak provokující. Velký výběr najdete na www.luxusnipradlo.cz a to nejen v sortimentu tankin, ale i ostatních typů plavek a spodního prádla.
1 odpovědí na "Tankiny: plavky, které vám dodají sebevědomí"

  1. Lukáš  Čvn 25, 2019 v 9:21

    Skvělý, že ženská na obrázku má super bikini! pěkně zvolený obrázek ))))

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód