Sneste své lásce na Valentýna žluté z Kärcheru!

Sneste své lásce na Valentýna žluté z Kärcheru!

Valentýn je za dvřemi a vy byste svému velkému dobrodruhovi, který rád na svém dvoukolovém miláčkovi zdolává výzvy a překonává nápor přírodních živlů v divočině, ráda vyjádřila lásku a podporu. Nemáte zatím tušení jak? Nezoufejte, existuje totiž dárek, který vaše pocity vyjádří za vás.

Občas i naše drahé polovičky potřebují vypnout od každodenních problémů a vrhnout se jako lev do víru divočiny, kde musí zdolávat na motorce či na kole úskalí, která si pro něho nachystají přírodní živly. Radost z vítězství mu však může zkazit špína či zaschlé bahno. Jako správná milující žena se jistě postaráte, aby se vaše láska navracela ze svých cest vždy triumfálně.

S mobilním outdoorovým čističem KÄRCHER CLEANER OC 3 BIKE BOX se váš muž na cestách vždy blýskne. Snadno s ním odstraní nečistoty, prach i nánosy bahna, které jeho kolo či motorka nasbíralo v divočině. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je k čištěným předmětům mimořádně šetrný a LED kontrolka ukazuje stav baterie. Cleaner OC 3 Bike Box má další přednosti a těmi jsou univerzální kartáč s měkkými štětinami, který lze připevnit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty, čisticí prostředek, jenž si poradí i s typickými nečistotami na kole a zároveň šetří jeho komponenty.  A kvalitní flaušová utěrka z mikrovláken osuší vybavení před uložením.

Kärcher Cleaner OC 3 Bike Box je rozhodně výhrou pro oba, protože váš drahý se vrátí nabitý, provětraný a hlavně čistý! To znamená, žádné čistění a více času na lásku!

Pokud se chcete podívat na více tipů, jak potěšit svou lásku či sebe, rozhodně navštivte www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód