Sedací vak na míru? Víme, kde vám ho ušijí za příznivou cenu!

Často není lehké sladit požadavky vašeho interiéru s dodatečně dokupovanými doplňky. Když už vám vyhovuje barva, neshodnete se třeba v textuře nebo nabízené velikosti. Díky ryze české firmě M&M se však tento problém sedacích vaků týkat nemusí – můžete si nechat ušít svůj ideální sedací vak přímo na míru.

Sedací vak na míru? Víme, kde vám ho ušijí za příznivou cenu!

A jak na to? Jednoduše navštivte stránky www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz a zjistěte, co je v nabídce. Velmi rychle zjistíte, že nemusíte omezovat jen na klasické pytle. Možná se vám více zalíbí hrušky, modely s podnožníkem nebo třeba taburety a nápadité kousky jsou k mání i pro děti. Jen tady hýří všechny výrobky barvami a tvary a vybrat si můžete dokonce i závěsnou variantu! Nízká hmotnost křesílek umožní pohodlnou manipulaci i nejmenším dětem a jistě oceníte i bezpečnostní uzávěr pro doplňování kuliček, s nimiž si poradí pouze speciální nástroj. Nemůže se vám tak stát, že se při návštěvě dětského pokoje budete brodit mořem bílých kuliček.

 

V hlavní roli kvalitní materiály

A to nejenom díky chytrému zavírání! Všechny modely sedacích vaků a pytlů od  M&M totiž používají kvalitní látku, která se hned tak neprošoupe, i skutečně bytelné dvojité nebo trojité prošívání. Polystyrenové kuličky se sice časem trochu slehnou, ale určitě vaše křeslo neztratí tvar kvůli tomu, že někde praskl nedostatečně prošitý šev!

Potah sedacího vaku je vyroben z odolného polyesteru. Ten se vyznačuje cennými hypoalergenními vlastnostmi i snadnou údržbou. Postačí mu omytí navlhčenou houbou, na kterou je v případě většího znečištění možno přidat  i trochu běžného prášku na praní. Vak rychle uschne a bude opět připraven ke hře, relaxu i zdravotnímu poležení.

Zdravotně nezávadné polystyrenové kuličky se totiž vytvarují přesně podle vašeho těla – záda podepřou tam, kde je to nejvíce třeba a uleví i namáhaným kloubům a svalům. Staří se jen posadit či položit a chvíli relaxovat. Vše je navíc vyrobeno v Česku – máte tedy záruku kvalitně odvedené práce u nás. Nečeká vás žádné dohadování s přeprodejci nebo dlouhé čekání na dodání. M&M si za svou prací stojí, což jistě jako náročný zákazník oceníte!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód