Recept na dokonalý design? Stačí, když vsadíte na „obyčejnou“ lepenku!

I váš domov se díky použití netradičních doplňků rázem přemění v místo s půvabnou atmosférou. Jak na to? Nebojte se, nemáme pro vás složité návody, jak vytvářet bytové dekorace. Máme pro vás ale tip v podobě sortimentu tradiční české firmy Kazeto. Jejich výrobky se těší oblibě po celém světě, tradice sahá až do roku 1925. Podívejte, čím vším si můžete ozdobit váš domov.

Recept na dokonalý design? Stačí, když vsadíte na „obyčejnou“ lepenku!

 

Lepenka dostala nový rozměr

Na první pohled lepenka vypadá celkem obyčejně . Když se ale dostala do rukou šikovného obchodníka, rázem se změnila v materiál s nekonečnými možnostmi využití. U zrodu firmy, která bude vyrábět doplňky z lepenky, stál Karel Zejda. Po něm má také firma, která je dnes známa po celém světě, své jméno: KArel ZEjda TOvárna. Firma začala u výroby kufrů, tradici drží dones a přidala k nim ještě úžasné krabice.

vystrizek

Designové lahůdky i k vám domů

Kazeto má široký sortiment. Nabízí klasické cestovní nýtované kufry s tradičním,  trochu extravagantním designem. Originálním zpracováním vyniká například nýtovaný oranžový kufr s latěmi. Firma má i širokou nabídku kufříků pro děti, které zdobí veselé motivy zvířátek. Hodí se do školy (například na pomůcky do výtvarné výchovy) i domů na uložení hraček či jiných drobností. Pro děti vyrábí i kulaté a hrané krabice a také složky na sešity.

vystrizek

Chcete-li dodat vaší domácnosti netradiční vzhled a současně si pořídit nějaký ten praktický kousek, budou se vám určitě zamlouvat krabice, rozkládací boxy a boxy se šuplíky. I ty se vyrábí v celé škále úžasných designů.

Od romantických s růžičkami až po výraznější s puntíky či jednobarevné. Vybírat můžete i podle tvaru – k mání jsou klasické hranaté, dále také kónické, kulaté či oválné.

2015_08_14_10_14_57

Prohlédněte si vše na www.kazeto.cz. Budete nadšeni z provedení, ale i z přívětivé ceny.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód