Prohřejte si ložnici: olejové masážní svíčky provoní i potěší

Zimní období nám sice přináší dlouhé večery, ale také chladné počasí, málo energie a ne moc veselou náladu. Není divu, že se často místo vášnivé noci ve dvou raději zachumláme do deky s knihou a horkým čajem. Ale co si do ložnice vrátit žár?

Prohřejte si ložnici: olejové masážní svíčky provoní i potěší

Topení jede na plno, za okny mráz, ale i tak se nám z teplých ponožek nechce a sexuální život pomalu usíná zimním spánkem. Pocit chladu i v přetopené místnosti a neochota svléknout oblečení nebo odhodit deku je naprosto přirozenou reakcí, podvědomě vyhledáváme teplo a věci, které v nás vyvolávají hřejivý pocit. Jídla, vůně a nápoje jsou přes zimu více kořeněné a vydatnější, i když už dávno nevydáváme tolik energie na přežití zimy jako naši předkové. Můžeme toho však využít a i pro milostný život si vybrat věci, které nás rozpálí a navodí tu správnou atmosféru. Základem jsou svíčky, o tom není pochyb. Plamen ložnici zútulní a navodí správnou atmosféru. Místo těch obyčejných ale použijte olejové masážní svíčky. Ty jsou výjimečné tím, že jejich olej po rozehřátí použijete právě na masáž. Svíčku zapálíte, necháte deset minut hořet a pak je olej připraven k použití. Svíčka je vyrobena z přírodních esencí a olejů, takže při hoření krásně provoní ložnici a pak můžete olej odlít na tělo partnera a nechat svíčku dál hořet. Olej je příjemně teplý, nikoli horký, a tak se nemusíte obávat ho odlít přímo ze svíčky na tělo. Na jakou část a jakou masáž zvolíte, to už je jen na vás a vaší fantazii.

Pro zimní období volte teplé vůně, které zahřejí a připomenou vám léto, třeba právě tropické mango nebo šťavnaté jahody. Kouzelné olejové svíčky můžete jednoduše objednat zachumlaní do deky z pohodlí domova na www.elektro-produkt.cz a nechat si je doručit až ke dveřím, takže nemusíte v zimě běhat po obchodech. Na vás pak už bude jen odhodit deku a masážní svíčku zapálit.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód