Přístřešek pro auto snadno, rychle a bezúdržbově

Samotný název již napovídá, že se tento článek bude týkat ryze moderního stavebního postupu, na jehož konci získáte skvělé parkovací stání pro svůj vůz, karavan nebo celou rodinou flotilu. Přístřešek na auto je ve své podstatě jednoduchou konstrukcí, kterou lze postavit během několika málo hodin, vždy záleží na celkové náročnosti projektu.

Přístřešek pro auto snadno, rychle a bezúdržbově

Jedno je však jisté, aktuální doba se dožaduje rychlých řešení pod rouškou silné efektivity a bezúdržbovosti. Žádný člověk nemůže v aktuálně nastaveném tempu společnosti ztrácet čas úklidem garáže nebo otevíráním a zavíráním dveří. Navíc se do garáže hůře parkuje a v mnohých případech jde z obou stran o centimetry. Přístřešek na auto je právoplatným symbolem současných požadavků spotřebitele. Dokáže však takto vytvořené parkovací stání poskytnou celoroční ochranu?

 

Přístřešek na auto celoročně

Na první pohled budí dojem prozatímního úkrytu, přičemž jeho otevřené stěny na robustnosti příliš nepřidají. Přece jen je v mnohých ohledech dokonce lepší, než klasická garáž, kde se automobil dostává do negativně působícího teplotního přechodu.

Jízda extrémně chladným počasím zakončena vyhřátou garáží není pro stav vozidla úplně nejlepší stejně tak, jako v rozpáleném letním dni, který zakončíte vjezdem do chladného klimatu. Je to naprosto stejné jako s lidským organismem. Přístřešek na auto se zaměřuje výhradně na kvalitní zastřešení, které se nejčastěji zhotovuje z polykarbonátu. Je 30 tvrdší než plexisklo a 300 krát tvrdší než sklo. Dokáže tedy odolat i silnému krupobití.

 

V čem je přístřešek na auto lepší, než garáž?

Garáž je do dnešních časů vnímána jako symbol nadstandardně situovaného parkovacího místa. Uzavřené stěny však vytvářejí vlhkost a ta se pak po delší době podepisuje na kondici automobilu v podobě rezivění. Přístřešek na auto navíc nepodléhá úředním formalitám, takže stačí stavbu pouze ohlásit a navíc vás vyjde několikanásobně levněji. Opravdu jednoduchý přístřešek pak dokážete svépomocí postavit během jednoho dne. Více o těchto konstrukcích a nejrůznějších variantách naleznete na webových stránkách www.hobbytec.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód