Originální fotoalba neboli Scrapbook

Pokud rádi fotíte a je vám líto, že vaše fotky ať už z dovolené, nebo rodinné oslavy zůstávají ležet bezpečně uložené ve vašem počítači a vzpomínky na krásně strávené chvíle jsou pomalu, ale jistě zapomenuty, neváhejte ani vteřinu a dejte jim nový život.

Originální fotoalba neboli Scrapbook

Při výrobě svého originálního fotoalba můžete se svými vzpomínkami strávit mnohem více času, znovu si připomenout ty nezapomenutelné okamžiky a to nejen při prohlížení vašeho alba, ale především při jeho výrobě. Scrapbook je totiž především o fotkách a věřte mi, že při jejich výběru strávíte nejeden večer.

 

A co je to vlastně Scrapbook?

Ze začátku je to pokus o vytvoření malého alba pro babičku k vánocům a než se nadějete váš byt se pomalu, ale jistě začne plnit nejrůznějšími ozdobnými papíry, nůžkami, razítky, raznicemi, památkami z výletů a samozřejmě fotkami. Stane se z toho váš koníček a později i závislost. Je totiž skvělé si po celodenním maratonu (děti, práce, úklid, vaření a jiné každodenní činnosti) večer sednout nalít si sklenku vína a ponořit se do prohlížení fotek. Když konečně vyberete ty správné, začne vybírání těch pravých papírů, které dokonale ladí s vaší fotografií. Jestliže máte vybraný papír a fotografie, stačí to vše doladit scrapbookovými ozdobami či dekoracemi, jako jsou např. kytičky, kamínky, kovové komponenty, stužky, washi pásky a další krásné dekorace které dnes nabízejí scrapbookové obchody. To vše doplníte popisky a daty a pak už jen posunujete různé komponenty po stránce nahoru a dolu do té doby než se vám to zdá dokonalé.

Z počátku se to může jevit jako nekonečný boj se vším tím materiálem a nejrůznějšími pomůckami, ale nakonec když si prohlížíte hotové album, si říkáte, že to mělo smysl. Je opravdu skvělí pocit vidět děti jak si prohlíží album s fotkami z dovolené a připomínají si společně strávené chvíle. Nebo když si babička se slzami v očích prohlíží fotky z doby, kdy jste spolu trávili letní prázdniny na chatě.

Scrapbook vám pomůže zachytit jakýkoliv okamžik vašeho života, ať už jde o narození dítěte, dovolenou, výlet, nebo tak běžnou věc jako je venčení psa. Popusťte tedy uzdu své fantazii a nechte se unášet nekonečnými možnostmi scrapbookingu. Uvidíte, že tím potěšíte nejen sebe, ale i své nejbližší.
1 odpovědí na "Originální fotoalba neboli Scrapbook"

  1. Pingback: Scrapyard.cz - Blog

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód