Oblečení je vizitkou vašeho vkusu. Vybíráte si jej pečlivě?

Oblečení je vizitkou vašeho vkusu. Vybíráte si jej pečlivě?

Není žádným tajemstvím, že oblečení je vaší vizitkou. Věci, do kterých se oblékáte, hodně vypovídají o vašem vkusu, volbě životního stylu, přehledu o módních trendech, ale i oblíbených barvách či materiálech, které preferujete. Proto je třeba vybírat jej pečlivě a s rozmyslem, neboť je to jedna z prvních věcí, kterých si na vás vaše okolí všimne. Volba oblečení je důležitá nejen o dospělých, ale především i u dětí, kterým je mnohdy s výběrem vhodných kombinací trochu napomoci.

 

Každé dítě je osobnost

detske-mikiny_40

Co se oblečení pro děti týče, zpravidla je volba na rodičích, kteří především v začátcích v této oblasti rozhodují. Přesto je ale třeba myslet na to, že každé dítě je osobnost a věřte nebo ne, ale necháte-li dítě projevit se, možná se budete divit, k jakému stylu se přiklání.

 

Jak vybírat oblečení pro děti?

Vzhledem k tomu, že je volba oblečení pro vaše dítka především vaším úkolem, přinášíme rodičům, kteří si s tím nevědí rady, užitečné tipy, podle kterých se můžou řídit. Pokud i vy v tomto směru hodně tápete, ale zároveň nechcete udělat chybu, rozhodně čtěte dál!

detske-obleceni_38

Ať si dítě vybere

Zejména holčičky jsou hodně vybíravé, a proto nechcete-li se několikrát vracet zpět, nechte vaše dítě vybrat si dětské oblečení na vlastní pěst. Jemný dozor není na škodu, ale čím je dítě starší, tím více si bude chtít samo rozhodovat o tom, co bude nosit. Nebraňte mu.

detske-mx-kalhoty_42

Podle sebe soudím tebe

Řešíte-li oblečení u menších dětí, nechte je inspirovat se vámi, vaší módou potažmo i vaším vkusem. Možná, že se ve vás dítko shlédne, pochytí inspiraci a bude se ve vás chtít napodobit.

 

Jak je to s oblečením pro dospělé?

Nebaví vás řídit se aktuálními trendy, nepatříte mezi zaryté nadšence, kteří dychtí po nových stylech, ale i přesto chcete vypadat k světu? Pak se při volbě oblečení nechte inspirovat užitečnými tipy, díky kterým se dozvíte, jaké oblečení je vhodné na cyklistiku, co naopak volit na snowboard či lyže, čemu dát přednost věnujete-li se motokrosu. Inspirace čeká na oobleceni.cz.

snowboardistka_68 (1)
1 odpovědí na "Oblečení je vizitkou vašeho vkusu. Vybíráte si jej pečlivě?"

  1. Jiřina  Srp 14, 2017 v 13:38

    Když vám všichni říkají, že tohle zrovna není dobrý nápad, tak byste se měli nad výběrem trochu zamyslet. Na druhou stranu jste to vy, a pokud se cítíte dobře a líbí se vám to, názor ostatních může jít stranou. 🙂 Jinak moje slabost jsou krásné šaty, jako jsou třeba tady: http://gruandgo.cz/damske-obleceni/damske-saty/krajkove-saty/ 😉

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód