Nenechte si pokazit dovolenou vybitým fotoaparátem!

Na dovolenou jezdíme hlavně kvůli nádherným zážitkům, které nám pobyt na známých i exotických místech může zprostředkovat. Ale byla by škoda přijít o krásné vzpomínky jen proto, že nám dojdou baterie ve fotoaparátu, kterému se mobilní telefon nemůže rovnat ani zdaleka. Chcete-li mít jistotu, pořiďte si na cesty praktického pomocníka, který bude na výdrž baterií pamatovat za vás.

Nenechte si pokazit dovolenou vybitým fotoaparátem!

 

Na dovolené v exotických destinacích bývá častým problémem rozdílné napětí v elektrických zásuvkách, se kterými si naše tuzemské elektrovybavení obvykle neporadí. Nabíječka Panasonic BQ-CC03 Timer z řady Quattro ale disponuje univerzálním napájecím napětím 100-240 V, takže ji můžete vzít s sebou opravdu kamkoliv a vždycky vám perfektně poslouží. Díky samostatnému obvodu pro každou baterii díky ní nabijete naráz 1-4 AA nebo 1-2 AAA baterie.

 

Praktické funkce, které ocení i rodiče s dětmi

Nabíječky baterií od značky Panasonic jsou známé svou dlouhou životností a odolností a ani tento model není výjimkou. A navíc má hned několik dalších užitečných funkcí. Především disponuje ochranou proti nabíjení primárních baterií (nenabíjecích baterií určených na jedno použití), kterou oceníte ve chvíli, kdy do batohu sáhnete do špatné kapsy nebo v případě, že by si vaše děti chtěly v nestřeženém okamžiku dobít i běžné baterie ve svých hračkách.

Nabíječka Panasonic BQ-CC03 Timer z řady Quattro je vybavena i LED kontrolkou signalizující nabití baterií a funkcí automatického vypnutí, která přístroj odstaví po deseti hodinách. Baterie tak můžete klidně nabíjet přes noc nebo nechat náhradní sadu baterií dobýt při odchodu na celodenní túru, aniž byste se museli bát nějakého průšvihu.

Nabíjecí baterie jsou obvykle docela drahé, i když jejich vysokou cenu vyváží opakovaná použitelnost a praktičnost. S nabíječkou Panasonic BQ-CC03 Timer ale dostanete navíc i 4 ks nabíjecích baterií Panasonic s kapacitou 1900 mAh v hodnotě 339,- Kč, což vám ušetří nemalou investici do začátku.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód