Morava jako na dlani? S vyhlídkovým letem snadno

Morava jako na dlani? S vyhlídkovým letem snadno

Kdo by neznal krásy východní části naší republiky. Vodní toky, louky, lesy, kopce či dlouhé vinice patří k tomu nejkrásnějšímu, co Česko nabízí. Co takhle se na to vše podívat z výšky? Vyhlídkový let Brno vám přinese zcela nový pohled na druhé největší české město a jeho okolí.

Vyhlídkové lety nabízejí hned několik možností, jak strávit pár desítek minut ve vzduchu s ohromujícími pohledy na městskou zástavbu a přírodu z ptačí perspektivy. Postup, jak toto vše zažít, je přitom zcela jednoduchý a vejde se do 4 jednoduchých kroků.

 

1. Kde chcete letět?

Z výšky si můžete prohlédnout, jak vypadá Brněnská přehrada, okruh, na kterém se pořádá motocyklová Velká cena nebo nejbližší okolí druhého největšího města v Česku. Zavítat můžete také severněji, vyhlídkový let Ostrava vás zavede do koutů, kde vládne průmysl. Nejen však on. Start na mezinárodním letišti Ostrava Mošnov vám umožní si prohlédnout nejen centrum města, ale i rozhlednu Radhošť, Lysou horu nebo pohoří Beskydy.

 

2. Kdy se chcete prolétnout?

Svůj půvab má vyhlídkový let jak při slunečném počasí, kdy je jasno a rozhledu do dálky téměř nic nebrání, i ve chvíli, kdy slunce již zachází a ke slovu se dostává tma. Noční let startuje při západu slunce a nabídne vám krásy velkých moravských měst, zabalených do svítivého kabátku z pouličních lamp a svítících domů.

 

3. Letadlo či vrtulník?

Letadla, která se pro vyhlídkové lety využívají, jsou k tomu speciálně přizpůsobená. Díky jejich speciální konstrukci a velké míře prosklení nabízí, to, co od vyhlídkového letu očekáváte, a sice perfektní výhled. Pokud by vám letadlo nestačilo, z Brna můžete odletět i vrtulníkem, který vám z kabiny poskytne ještě lepší výhled.

 

4. Nemáte odvahu letět sami? Obdarujte své blízké

Pro někoho, kdo si úplně nelibuje ve výškách, může být obtížné najít k vyhlídkovému letu dostatek odvahy. V takovém případě můžete využít možnosti darovat let někomu ze svých přátel či rodinných příslušníků, kteří vás na vaší cestě buď doprovodí nebo si sami užijí krásných výhledů z výšky několika tisíc stop.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód