Malý dětský pokoj můžete vyřešit stylově

„Mami, můj pokojíček je opravdu „pidi.“ Pokud vám tahle věta něco připomíná, určitě jste se už vícekrát zamýšleli nad tím, jak byste to mohli změnit. Ne vždy je možné velikost dětského pokoje zvolit ke spokojenosti všech, na druhou stranu lze i miniaturní „krcálek“ zařídit tak, aby se v něm jeho obyvatelé cítili příjemně. Stačí jen začít přemýšlet trochu jinak.

Malý dětský pokoj můžete vyřešit stylově

Když nemáte navíc ani jeden pokoj

Ano, i to se může stát, pokud stále bydlíte v bytě po babičce s rozložením 2+1 a na nový zatím nemáte. V takovém případě je celou záležitost třeba pojmout s velkou nápaditostí. Netrvejte na samostatném dětském pokoji, ale snažte se vytvořit alespoň malý soukromý koutek – byť za cenu sníženého pohodlí rodičů. Skvělým tipem jsou v takovém případě vyvýšené postele, jež mohou na jednom místě ukrývat místo pro odpočinek a relaxaci, stejně jako pracovní koutek nebo úložné prostory.

 

Poschoďová postel je ideální pro stísněné prostory

Potřebné zázemí je třeba vytvořit nejpozději ve chvíli, kdy vaše dítě začne chodit do školy. Poschoďová postel dokáže poskytnout kompletní zázemí nutné pro ničím nerušenou přípravu do školy v jednom kroku. Stačí vybrat takovou, která má pod matrací umístěný psací stůl nebo vsadit rovnou na kompletní set se zabudovanými úložnými prostorami i vyklápěcím nebo jinak aktivně řešeným psacím stolem. Nemáte-li prozatím na kompletní rekonstrukci dětského pokoje peníze, měli byste začít právě tímto.

 

Víc, než jen pohodlná dětská postel

Tenhle dětský nábytek už není jen obyčejná postel – je to celý malý svět, který vyhoví všem dětským potřebám a přáním v jediném okamžiku. Vyberte ho chytře a rovnou v několika variantách v e-shopu Daka.cz. Díky výhodným cenovým nabídkám už není stylové zařízení otázkou peněz, ale výhradně dobrého kusu. Podlehněte mu i vy!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód