JEDINEČNÁ DÁRKOVÁ VÁNOČNÍ TROJICE, KTERÁ UDĚLÁ RADOST JE OD GORENJE

Také se každý rok před Vánoci minimálně třikrát do týdne budíte v hrůze, jaké vymyslet dárky pro vaše nejbližší? Oblečením, šperky, parfémy či knihami jste je už obdarovávali mnohokrát a peníze do obálky vám přijdou neosobní? Co takhle darovat čas navíc… Čas, který jim ušetří chytré domácí spotřebiče od Gorenje.

JEDINEČNÁ DÁRKOVÁ VÁNOČNÍ TROJICE, KTERÁ UDĚLÁ RADOST JE OD GORENJE

Dávno jsou ty tam doby, kdy se říkalo, „chceš-li ženu urazit, dej jí pod vánoční strom hrnec“. Vaření totiž v současnosti patří k jednomu z nejoblíbenějších koníčků žen i mnoha mužů. Souvisí to s rostoucí oblibou zdravého stravování a objevování trendů moderního kulinářského umění i netradičních způsobů vaření. Nesmírně praktické jsou pak dárky v podobě malých šikovných domácích spotřebičů, které usnadní novému majiteli práci v kuchyni a optimalizují jeho čas při přípravě pokrmů. Představíme vám top trojku letošních Vánoc…

 

1. Ultimátní pomocník

Absolutně nepostradatelným společníkem je kuchyňský robot Gorenje MMC1500BK, který se postará svými šesti rychlostmi a výkonem 1500 W nejen o hnětení těsta, šlehání a mixování. Ale umí také za pomoci extra nástavců mlít, strouhat, sekat, krájet, odšťavňovat či vyrábět drobné i větší těstoviny, nudle, špagety, papardelle, klobásy, koláčky či těstovinové pláty na lasagne.

Tenhle mistr v černo stříbrném provedení se pyšní funkcemi Soft Start a SilentPower, které zaručují rychlý hladký start a opravdu tichý provoz. Navíc jeho nový majitel jistě ocení i automatickou regulaci otáček pro požadované propojení směsí i jednoduché čištění v myčce nádobí. Tenhle kuchyňský pomocník rozhodně nepotřebuje ovládat prsty šéfkuchaře, je totiž natolik intuitivní, že si s ním při vaření poradí i začátečník. Ať už vypadá jakkoli komplikovaně, radost z něj bude mít každý kuchař nadšenec i ten, kdo vaří třeba jen o víkendech.

cena: 11 990 Kč

2. Grilujte kdekoli

Pokud máte v rodině někoho, kdo si celou zimu stýská po letním grilování, překvapte ho jedinečným dárkem v podobě kontaktního grilu Gorenje KR1800EPRO, který lze snadno rozběhnout i na kuchyňské lince. Příprava šťavnatých mas, dokonale křupavé zeleniny, ale i křehkých kousků ryb je na nepřilnavém povrchu desek grilovacích ploch s teflonovým povrchem opravdu snadná. Jejich nastavitelná výška umožňuje i grilování jemnějších drobnějších kousků. Gril lze používat nejen zavřený, ale i rozložený a využít tak obou ploch k přípravě různých pokrmů. S kontaktním grilem od Gorenje darujete léto a sezonu opékaných mas vašim blízkým už pod vánoční stromek!

cena: 2 990 Kč

3. Multifunkčně a rychle

Nesmírně praktický přístroj, který zastane více funkcí. Mlýnek na maso Gorenje MG2500SJW je přesně tím chytrým multifunkčním pomocníkem, který zvládne nejen umlít maso ve třech různých hrubostech, ale snadno s ním připravíte za pomoci široké škály nástavců také lahodné klobásy, umí strouhání a krájení zeleniny, lisování za studena, tvořit cukroví, těstoviny, a dokonce funguje jako odšťavňovač. Obdarovávanému tedy dopřejete od Ježíška ne jeden přístroj, ale pomocí nástavců hned několik šikovných pomocníků najednou.

cena: 4 290 Kč

O ceně a množství vánočních dárků klidně spekulujte, přestaňte ale kupovat hlouposti a zbytečné lapače prachu, když u Gorenje vám rádi pomohou vybrat dárek nejen praktický, ale především takový, který obdarovávaného opravdu potěší!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód