Jak se odreagovat od vánočního shonu? Máme pro vás 3 tipy

Jak se odreagovat od vánočního shonu? Máme pro vás 3 tipy

Vánoce jsou sice krásným obdobím, nicméně pro nás ženy často představují čas, kdy musíme uklízet, péct, chystat večeři a tak dále. Prostě a jednoduše si neodpočineme. Vrchol přichází v momentu, kdy musíme uklízet obaly od vánočních dárků, jež mnohdy, přiznejme si to, za moc nestojí. Proto se vyplatí myslet na zadní vrátka a pořídit si něco také pro sebe jako ochranu před nudou a šedí stereotypu. Do všeho navíc můžete zatáhnout i vašeho partnera, který si jistě s velkou radostí užije…

 

Nové intimní praktiky

To se možná lehko řekne, ale mnohem hůře realizuje. V každém případě se odhodlejte, zahoďte ostych a poraďte se s partnerem. Jistě bude ochotný pro oživení sexuálního života něco udělat. Vždyť je to nakonec i v jeho zájmu! Erotická inspirace je dnes prakticky všude a jenom na internetu lze najít spousty různých zajímavých praktik i pomůcek. Vyzkoušejte nové netradiční sexuální polohy, převleky, případně BDSM či cokoli jiného. Odvaze a fantazii se ani v intimních hrátkách meze vůbec nekladou.

 

Pomoct si můžete elegantně i sama

Jasně, spoléhat se na partnera by mohla být cesta do pekel a zajetí maximální nudy s absencí vzrušení. Stačit vám bude určitě velmi jednoduchá pomůcka. Tu může představovat i zdánlivě obyčejné dildo. To je dnes k dispozici ve spoustě zajímavých podob. Oblíbené jsou jednoduché variace i modely s připínáním, případně se dvojím koncem. Nikdy nevíte, jestli si kamarádka nebude chtít také trochu pohrát. Vyzkoušet sílu vibrací vám pomůže vibrátor. Ten je opět třeba v nabídce sexshopu RuzovySlon.cz ve spoustě podob.

 

 

Videonávody vám ukážou cestu

Možná máte strach, že si sama s konkrétní pomůckou neporadíte. Není třeba! Když se podíváte na erotické videonávody, budete mít ve všem jasno. Zmiňovaný sexshop jich nabízí už více než 1000!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód