Jak na krátkodobý pronájem bytu?

Jak na krátkodobý pronájem bytu?

To, co je v zahraničí běžnou praxí, se v Česku stále ještě rozjíždí. Přejete si pronajímat byt pomocí portálů Airbnb, Booking, Agoda, TripAdvisor nebo Expedia? Pojďte se podívat, jak na to.

 

Sami? V žádném případě!

Chcete-li se do pronájmu bytu pouštět sami, rozhodně to nedoporučujeme. Brzy se z vás stane uhoněná hromádka neštěstí. Budete neustále pendlovat mezi bytem a svými běžnými aktivitami. Správa pronájmu bytu v Praze je komplexní služba, díky které se nemusíte o nic starat. Zajistí vám promo vašeho bytu, budou 24/7 komunikovat s hosty, uvítají je a předají jim klíče v kteroukoliv hodinu, zajistí profesionální úklid a údržbové práce. Ale co především?

 

Proč ušetříte?

Ceny za správu krátkodobého pronájmu jsou velmi nízké. Prozatím v těchto službách opravdu platí „za málo peněz hodně muziky“, je třeba toho využít. V případě, že jste byt již sami pronajímali, se jistě přiznáte, že to bylo vyčerpávající – hosté přijíždějí v různou část dne či noci, neustále něco potřebují a požadují, občas se stane, že něco v bytě přestane fungovat – a vy máte místo výdělku jen oči pro pláč. Přenechejte své starosti firmě, která váš byt nafotí a bude se o něj starat s péčí, jakou věnuje již více než 120 spravovaným apartmánům.

 

Kolik vyděláte?

Abyste zjistili, kolik můžete vydělat pomocí krátkodobého pronájmu, využijte na webu společnosti LET ME INN online kalkulačku. Zadáte základní informace o vašem bytu – kolik má ložnic, zda byl zrekonstruován nebo se jedná o starší byt, uvedete městskou část, ulici a fotografii bytu a tým profesionálů, který již uvítal téměř 20 tisíc hostů, vám zašle podrobné informace o výši výdělku, který můžete získat.

Krátkodobý pronájem bytu je skvělý způsob, jak si zajistit příjemný výdělek. Kolik si myslíte, že vydělá ten váš?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód