Imunitrelax je novinkou v prodloužení životnosti střech

Příroda nám poskytuje obnovitelný zdroj stavebního materiálu, jehož vlastnosti jen těžko dokážeme vdechnout umělým napodobeninám. Po této stránce pohledu je dřevo jako takové doslova bezkonkurenční. Živé dřevo však pod změnami klimatických podmínek pracuje, proto je třeba mu věnovat pozornost a správně jej ošetřovat.

Imunitrelax je novinkou v prodloužení životnosti střech

Také nesmíme zapomenout na negativní působení dřevokazných hub a hmyzu. Špatná vlhkost, nedostatečné vytápění a během několika let se váš krov promění v sýr ementálového typu. Znalý čtenář jistě ví, že opravy střechy patří k těm nejnákladnějším vůbec. Vyhněte se zbytečným problémům a provádějte preventivní kontrolu stavu své půdy a společně s tím i vizuální kontrolu dřevěného krovu.

 

Jak dřevo chránit?

Na tuto otázku existuje celkem jednoduchá odpověď. Ochranný přípravek Imunitrelax vznikl přesně pro tyto účely a slouží k okamžitému zamezení rozvoje a růstu plísní a houbám. Hmyzu se v ošetřené dřevině nedaří a a není schopen se nadále rozmnožovat. Ochranný přípravek Imunitrelax je odborníky doporučován v kombinaci se zateplenou podlahou půdy. Vytvořením ideálních teplot v těchto prostorách mnohonásobně zvýšíte jeho účinnost a trvanlivost efektivity.

Ochranný přípravek Imunitrelax se aplikuje tlakovým postřikem, proto se bez jakéhokoliv problému dostane i do těžko dostupných míst. Využijte nabídky společnosti IP Polná a objednejte si její služby jak na tlakový postřik, tak zateplení půdního prostoru, čímž až o 30 % snížíte výdaje spojené s vytápěním.

 

Ochranný přípravek Imunitrelax a jeho hlavní přednosti

Ochranný přípravek krovu Imunitrelax byl vyvinut specialisty na střešní konstrukce, proto v sobě skrývá výrazné výhody, které radikálně prodlužují životnost střechy. Tlakový postřik dokáže zamezit šíření růstu dřevokazných hub, plísni a dokonce odpuzuje hmyz, který by jinak do dřevěné konstrukce nakladl vajíčka.

Tato ochrana prodlužuje životnost střechy a celého krovu. Postřik samozřejmě slouží i jako preventivní opatření před vznikem problémů a uchovává váš krov v bezpečí.

Seznamte se s touto skvělou technologií a přípravkem ve video ukázce – https://www.youtube.com/watch?v=1VjlLPBnp68.

 

Ochranný přípravek jedině se zateplením

Ochranný přípravek Imunitrelax doporučujeme v kombinaci s efektivním zateplením stropu nebo podlahy půdy. Společnost IP Polná nabízí opravdu rychlé a cenově dostupné řešení.

Před tlakovým postřikem přistoupí k zateplení foukanou minerální izolací, která šetří úspory za vytápění o celou třetinu z dosavadního výdeje.

Foukaná minerální izolace stojí desetinu z ceny klasického fasádního zateplení, vytváří bariéru bez tepelných mostů, zvyšuje požární odolnost objektu, udržuje ideální klimatické podmínky ve všech místnostech a při tom její realizace netrvá déle jak 3 hodiny.

 

Na koho se obrátit?

V případě, že vás zateplení stropu v kombinaci s ochranou dřevěného krovu zajímají a přemýšlíte nad objednáním služeb, obraťte se na tuzemské profesionály, kteří přicházejí s komplexní nabídkou. Po telefonické domluvě přijede stavební technik a přesně vám vyobrazí průběh prací, nedostatečnost ochrany domu a poukáže na nejcitlivější místa v konstrukci.

Snižte si své náklady za vytápění a chraňte dřeviny před napadením. Za slušné peníze získáte jistotu s dlouhotrvajícím účinkem.

Navštivte společnost IP Polna na internetových stránkách www.magmarelax.cz nebo rovnou zavolejte na číslo 800 100 533.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód