Erotika k životu patří a s našimi tipy určitě nešlápnete vedle

Určitě je znáte – tajemné dárky v lesklém papíře, krčící se pod obří vrstvou prádla, kde pokorně čekají, až na ně v potemnělém bytě, v němž už všichni spí, přijde čas. Čas, který jim dovolí dokonale zazářit na docela jiném poli než obvykle – ve svůdném přítmí manželské ložnice. A jaké erotické dárky jsou trendy tuto sezónu?

Erotika k životu patří a s našimi tipy určitě nešlápnete vedle

Špetka zdraví a příslib vzrušení kdykoli a kdekoli

Venušiny kuličky najdeme pod dárkovou stuhou zdaleka nejčastěji. Jejich pestré barvy a ergonomický tvar dokáží zaujmout na první pohled. To nejdůležitější z nich se ale skrývá uvnitř – pohyblivé jádro narážející na stěny kuliček při jakémkoliv pohybu. Vibrace se poté šíří celým klínem a velmi brzy přivedou ženu k orgasmu. Celý proces navíc posiluje svaly pánevního dna, takže jde o dobrou prevenci před inkontinencí a dalšími potížemi. A mimochodem zpevněné svaly jsou také mnohem vstřícnější k nejrůznějším typů dráždění.

 

Jaká kouzla slibují luxusní vibrátory?

Pocit opravdového lidského doteku a bohaté příslušenství – to jsou hlavní lákadla luxusních vibrátorů. A jak je poznáte od jejich konkurentů?

Většina výrobců vyrábí své luxusní vibrátory z lékařského silikonu, který je zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Častou variantou silikonu je tzv. umělá kůže (Cyber Skin, Love Clone, Nature Skin apod.). Jde o nejkvalitnější variantu silikonu vůbec! Díky dobrému přenosu tepla lze pohmatem jen těžko rozpoznat rozdíl. Je vhodný i pro ženy trpící problémy se záněty pochvy a pro těhotné i kojící matky.

Příslušenství luxusních vibrátorů

Mezi nejčastější příslušenství luxusních vibrátorů patří rozhodně dálkové ovládání s možností výběru několika rychlostí a stylů vibrací. Ženská pochva si totiž na stále stejné vibrace brzy zvykne a očekávaný orgasmus se poté dostavuje hůře nebo vůbec ne.

Často v krabičce najdete také nabíječku a ozdobné pouzdro, do kterého vibrátor po použití uložíte. Doporučujeme zaměřit se na výrobky s magnetickým dobíjením, které jsou díky své vodotěsné úpravě vhodné i do vany. Díky tomu se vám otevře množství nových možností, které určitě nezůstanou nevyužité.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód