Dámské babí léto

Léto doznívá, nadchází babí léto. Máme dobře v paměti, že v plavkách se více než kdy jindy ukázalo to, co se v jiném ročním období snadno utají. Od nadbytečných kil, záhybů na kůži a nedokonalostí těla přes bradavičky, jizvičky i jizvy až po skvrny a nežádoucí mateřská znaménka. Chceme-li se těchto vad na kráse zbavit, je odeznívající letní čas ideální.

Dámské babí léto

Podzim je vhodný nejen pro plastické, ale jakékoli plánované operace. Počasí se nepohybuje v extrémních teplotách a běžný život se po dovolených vrací do normálních kolejí. Oproti nečekaným nehodám je v tomto případě velkou výhodou, že na rozdíl od poúrazových operací je možné se předem pořádně připravit. A to doma v rodině i v práci, ale i psychicky a fyzicky.

Při výběru chirurga zohledněte, jestli jde spíše o věhlasného vědce a přednášejícího teoretika, nebo zručného operatéra s bohatými zkušenostmi.

V každém případě si nezapomeňte ještě před operací koupit lék Wobenzym, který většina zkušených chirurgů doporučuje nasadit ihned po operaci pro kvalitnější a rychlejší hojení, menší bolestivost a zmenšení otoku. Otoky jsou zejména u plastických operací nežádoucí.

První dávku konzultujte s ošetřujícím lékařem. Obecně se doporučuje dávkování 2x denně 7 dražé po dobu nejméně 7 dní, neurčí-li lékař jinak.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód