Čím ještě vás mohou překvapit staré známé Krkonoše?

Hledáte perfektní tip na báječnou dovolenou, ale připadá vám, že už jste všechny dostupné možnosti zkrátka vyčerpali? Pak se vám bude určitě hodit ubytování v Krkonoších, které propojuje staré tradice a nové technologie naprosto jedinečným způsobem!

Čím ještě vás mohou překvapit staré známé Krkonoše?

Nechte se unést voláním divoké přírody a kouzlem samoty, z níž je to však k civilizaci a jejím výdobytkům coby kamenem dohodil! Vyzkoušejte luxusní ubytování v srdci Krkonoš pod značkou Roubal a vraťte se jedním krokem do doby našich babiček jednoduše tím, že se u nich ubytujete.

 

Nezapomenutelná dovolená pro celou rodinu!

Že je to nemožné? Tak to jste ještě nenavštívili chalupu Šípková, které vypadá, jakoby vypadla z některého románu Boženy Němcové. Velká červeně natřená okna se dívají do dálky a vítají všechny návštěvníky, toužící po nevšedních zážitcích.

Ubytování v poloroubence totiž mezi ně bezpochyby patří. Můžete si tu v pohodlí pospat za vyhřátou pecí jako pohádkový Honza nebo se vykoupat v opravdové dřevěné vaně v podkroví, až po okraj naplněné horkou vodou. Výhledy do přírody a jedinečná architektura, která vás bude po celou dobu oklopovat, vám dovolí zapomenout na stres a starosti všedního dne a vychutnat si vše skutečně na maximum.

Ale ochuzeni nebudete ani o pohodlí naši současné doby. Podlahové topení, moderně zařízená koupelna, vysokorychlostní Wi-Fi připojení a ještě mnohem víc. Záleží jen na vás, na co budete mít zrovna chuť a náladu.

 

Chtěli byste bydlet v roubence?

Klima dřevostaveb i jejich unikátní vlastnosti (patří do kategorie nízkoenergetického bydlení) řadí tento svébytný architektonický směr k předním oblíbencům světového stavebního trhu. Ale zkušené experty máme i u nás, a jedním z nich je právě Martin Roubal. Takže pokud se vám bydlení pod jeho střechou zalíbí, jednoduše ho oslovte a nechte si postavit podobně skvělou roubenku přímo na míru s jeho jedinečným rukopisem. Určitě nebudete litovat!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód