3 způsoby, kterými dokáže erotická masáž zlepšit sexuální život

Když se řekne erotická masáž, každý si hned představí Indii a stále populárnější tantru. Ti informovanější možná zabrousí do vod Yoga Sutry a orgasmické meditace. Erotická masáž je však ve své podstatě mnohem jednodušší – a od vás vyžaduje jediné: absolutní uvolnění a chuť zkoušet nové věci.

3 způsoby, kterými dokáže erotická masáž zlepšit sexuální život

Pružnost a uvolnění

Dobře a kvalitně vedená erotická masáž s nevrhá v první minutách ihned na intimní místa, ale věnuje se tělu jako celku. Šikovná masérka nejdřív uvolní a zrelaxuje všechny svaly, a teprve potom se začne věnovat skutečnému centru rozkoše. Přímý tah na branku je totiž bez téhle přípravy spíše kontraproduktivní, a i když je úspěšný, rozhodně postrádá očekávaný zážitek. Uvolněné svaly vám pak pomohou k lepším výkonům v posteli, a možná konečně vyzkoušíte tu zajímavou polohu z Kámasútry na strany 67.

Dobré vědět: nepleťte si erotickou masérku s fyzioterapeutkou. Pokud máte problém se zablokováním svalů nebo jiné zdravotní obtíže, vyhledejte pomoc zdravotnického profesionála a erotické hrátky nechte na jindy.

 

Poznání vlastního těla

Orientální nauky uvádějí, že na lidském těle existuje více než 50 různých erotogenních zón tj. míst s vysokým počtem nervových zakončení, která jsou velmi citlivá na nejrůznější způsoby stimulace. Možná jste doposud netušili, jak citlivé dokáže být podpaží, boky nebo třeba podkolenní jamka. Erotická masáž tak pomůže posunout hranice vaší sexuální vzrušivosti.

 

Větší výdrž po všech stránkách

Opakovaná cílená stimulace intimních míst kombinovaná s mírným útlumem dokáže vybičovat vaše vzrušení na maximum a zároveň oddálit orgasmus až do té míry, že jeho finální podoba bude skutečně bouřlivá. Někteří muži dokonce používají erotické masáže jako velmi příjemnou terapii při potížích s předčasnou ejakulací. A získané zkušenosti pak snadno převedete i do soukromí vaší ložnice.
7 odpovědí na "3 způsoby, kterými dokáže erotická masáž zlepšit sexuální život"

 1. David  Srp 30, 2017 v 23:14

  Eroticka masaz je super, doporučuji použít nuru gel.

  Odpovědět
 2. Petr  Zář 1, 2017 v 17:18

  V Praze je to nyní asi nějaký trend, samé salóny s erotickými masážemi 🙂

  Odpovědět
 3. Jirka  Pro 5, 2017 v 18:07

  Jo, jo, v Praze máme spoustu dobrých podniků. Můj nejoblíbenější je asi http://eroticmassagepraha.cz/ 🙂 Erotické masáže jsou po celém dni v práci super relax. Sice občas bývá problém, jak to stráví partnerka, ale to už je riziko povolání. 😀

  Odpovědět
 4. Král  Říj 22, 2019 v 8:57

  Tak to já bych zrovna moc nepotřeboval, aby se to dozvěděla žena, ale teda změnu bych trochu potřeboval. Díval jsem se, že v centru něco je. Tam místní nevstoupí jak je rok dlouhej. Je to safe? https://kleopatra-massages.com/ Neznáte někdo?

  Odpovědět
 5. Jakof  Říj 22, 2019 v 9:00

  No já zrovna moc nepotřebuji, aby se to dozvěděla žena. Ale změnu bych teda potřeboval, to jo. V centru to bude asi lepší, ne? Tam místní nezavítá. Neznáte toto? https://kleopatra-massages.com/ Je to dobrý?

  Odpovědět
 6. Bernard  Říj 23, 2019 v 13:32

  Vy jste teda rozptylovači. Sedím v práci a koukám, kam bych šel na masáž. Každopádně nejkrásnější holky mají tady https://masaz-praha.com/maserky/

  Odpovědět
 7. Cyril  Říj 23, 2019 v 14:20

  Která holka tady z tohoto masážního salónu se vám nejvíc líbí? https://masaz-praha.com/maserky/ Mně asi Maya…

  Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Opiště prosím bezpečnostní kód